Silverspoon toetajad ning sõbrad

kes toovad teieni Silverspoon konkursi

Toetajad


SELVER - Silverspoon 2018 "Suurtoetaja"

Selver on Eestis tegutsev super- ja hüpermarketite kett, mis kaupleb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupadega.

Selver hindab ja väärtustab toidukultuuri Eestis ning panustab aktiivselt ühiskonna arengusse, sealhulgas Eesti gastronoomia sektori arengusse.

www.selver.ee


Lennusadam

Silverspoon 2018 piduliku auhinnagala toimumiskoht!

Lennusadamas asub Põhja-Euroopa üks kõige uhkemaid meremuuseume. Uudistamist jätkub kogu perele!
Muuseumis on külastajatele avastamiseks ehtne allveelaev Lembit, aurik-jäämurdja Suur Tõll ja palju muud põnevat.

www.meremuuseum.ee/lennusadam/


SORAINEN

SORAINEN on ekslusiivne juriidiline nõustaja Hõbelusikale aastast 2004. SORAINEN on juhtiv regionaalne äriõigusele spetsialiseerunud advokaadibüroo, mille kontorid asuvad Eestis, Lätis, Leedus ja Valgevenes. Alates büroo asutamisest 1995. aastal on SORAINEN nõustanud rahvusvahelisi ja kohalikke kliente kõigis Baltikumi ja Valgevene äriõigust ja maksundust puudutavates küsimustes.

www.sorainen.com


PwC

PwC on ekslusiivne audiitorfirma Hõbelusikale alates aastast 2004. PwC on maailma suurim ärikonsultatsiooniteenuseid pakkuv organisatsioon. Oleme esindatud 157 riigis. Ühendame üle maailma rohkem kui 208 000 inimese teadmisi ja kogemusi, et pakkuda parimat teenust ning luua lisaväärtust meie klientidele.

www.pwc.com/ee


Porsche ja Auto 100 AS - Silverspoon 2018 "Parim Fine Dining" toetaja.

Auto 100 - Autode koorekiht: Porsche, Lamborghini, Lotus, Bentley, Škoda

www.auto100.ee


Karisma Food OÜ - Silverspoon 2018 "Parim Eesti Köök" toetaja

Karisma Food OÜ on 2012. aastal asutatud toidukaupade hulgimüügi ettevõte, mis on spetsialiseerunud peamiselt HoReCa sektori varustamisele.

Meie tugevuseks on kaupade värskus ja operatiivne kohaletoimetamine. Tellimusi on võimalik mugavalt esitada 24h läbi e-poe tellimiskeskkonna.

www.karismafood.ee


LIPTON - Silverspoon 2018 "Parim Pererestoran" toetaja.

Parimad asjad juhtuvad siis, kui oled kõigele avatud. Sõõm Liptonit ergutab vaimu ja avab ukse helgemale tulevikule. Kas pole juba teeaeg?

www.lipton.ee


Hellmann's - Silverspoon 2018 "Parim tänavatoit" toetaja

Hellmann's kastmed on juba pikka aega vallutanud südameid nii suurte kui väikeste tarbijate seas, samuti on Hellmann's kastmed esindatud erinevate toitlustusasutuste valikutes, pakkudes maitsenaudinguid ka kõige nõudlikumale tarbijale.

www.facebook.com/Hellmanns/


Pernod Ricard Eesti - Silverspoon 2018 "Parim Teenindus" toetaja

Pernod Ricard Eesti toob Silverspoon 2018 külalistele tõelise maitsenaudingu - Perrier Jouët Champagne, mis on piirkonna parimaid traditsioone hoidnud juba kaks sajandit.

Oma algusaastatest saadik on Perrier-Jouët tootnud šampanjat väikestes kogustes, eelistades kvaliteeti kvantiteedile. Kahe sajandi jooksul on vaid seitse keldrimeistrit šampanja valmistamise kunsti saladusi üksteisele edasi pärandanud.

Pernod Ricard Group kuulub täna maailma kahe suurima veini ja kange alkoholi tootja hulka ning on globaalne turuliider premium alkoholi kategoorias.
Pernod Ricard Estonia OÜ asutati 1997. aasta kevadel.

www.pernod-ricard-estonia.com


Bardinet SAS - Silverspoon 2018 "Parim Rahvusvaheline köök" toetaja

„Bardinet Vins International division on osa 1857. aastal loodud Bardinet SAS ettevõttest, mis kuulub alates 1993. aastast La Martiniquaise Groupi alla.
 
Grupp on sõltumatu pereettevõte, mille konsolideeritud eelarve kogu piirkonnas on umbkaudu üks miljard eurot, mis muudab firmast tugeva rahvusvahelisel veinide ja kange alkoholi tavaturul tegutseja ning mahuliselt tugevaima tegija prantsuse turul.
 
„Meil on au sponsoreerida sellist prestiižset gastronoomiaüritust nagu Eestis toimuv Hõbelusika auhinnagala järgmise meie tootepagasisse kuuluva kõrgelthinnatud Uus-Meremaa veiniga: MAN O’ WAR Wines, Waiheke saar.
 
Leiame, et see on meie jaoks ideaalne brändi ja ettevõtte esitlemine ja oleme rõõmsad, et saame aidata kaasa väärikale eesmärgile edendada haute cuisine'i ja teenuseid paindlikul Eesti turul."
 

www.bardinet.fr


Liviko - Silverspoon 2018 "Parim Kokk" toetaja

Vana Tallinn Elégance on enam kui 100 aastat kestnud traditsioonide ja Liviko meistrite kätetöö värskeim teos. Eksklusiivne Martinique’i saarelt pärit laagerdatud rumm on ühte seotud legendaarse
Vana Tallinna ning maailma parimate vürtsidega. Suurejooneline veidi suitsune aroom harmoneerub
Vana Tallinna sametise tekstuuriga.Siin kohtuvad viimseni lihvitud oskused ja erakordne
tähelepanu detailidele – Vana Tallinn Elégance on mõeldud tõelisele nautlejale.

www.liviko.ee


UNILEVER

Avasta Unilever Food Solutions professionaalseid tooteid restoranidele, hotellidele ning suurköökidele. Pakume Teile maailma populaarseimaid marke ja nende tooteid ning koostisosi toiduvalmistamiseks.

www.unileverfoodsolutions.ee


THE SHERNOFF FAMILY FOUNDATION - Silverspoon Noore Koka programmi toetaja

Shernoff Family Fond on heategevusorganisatsioon kelle missiooniks on toetada haridust, õigussektorit, kunsti ning teisi olulisi abi vajavaid sektoreid. Rohkem infot - Howard Shernoff .


SHISHI

SHISHI kaunid sisustuselemendid kaunistavad Silverspoon 2018 pidulikku auhinnagalat!
Shishi on Norra-Eesti ühisettevõte, mille asutasid 1998. aastal Linda Johnsen, Lilli Bendriss, Taivo Piller ja Mart Haber. Sõpruskond seadis eesmärgiks luua rahvusvaheline bränd, mis pakuks värskeid ja huvitavaid sisekujunduse ideid.

www.shishi.ee


Extrahaus OÜ

Extrahaus põhiliseks tegevusvaldkonnaks on peo-, müügi- ja laotelkide rentimine. Peotelkidele täienduseks pakume mitmesuguseid lisasid, nagu poodium, põrand, mööbel, valgustus jms.
Extrahaus OÜ on eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis loodi 2003 aasta alguses Tallinnas.

www.extrahaus.ee


Tauno Kangro

Skulptor Tauno Kangro loob igal aastal eripärase skulptuuri/karika kujutades kokka ning hõbelusikat, millega
pärjatakse Silverspoon konkursi iga-aastaseid võitjaid.

www.taunokangro.com


Segers

Segers on turu juhtiv praktiliste riiete tootja. Lisaks laiale põhikollektsiooni
valikule töötab Segers ka disainkollektsioonide ja kontseptsiooni
ideedega. See võimaldab visuaalse mulje integreerimist tegeliku
elamusega toidust, keskkonnast ja inimestest. Oleme veendunud,
et Teie personali riietus on oluline osa terviklikust kogemusest.

www.segers.com


STIILIKANAL

sündmusturundusagentuur Stiilikanal koosneb oma ala tõelistest entusiastidest. Pidevalt täienev teadmistepagas, tehniline taip ja lai koostööpartnerite ring aitavad meil pakkuda kliendist lähtuvat teenust kõige efektiivsemal moel. Stiilikanali tegijatel on ette näidata aastate pikkune kogemus projektijuhtimise, reklaami, turunduse, sündmusturunduse, meediasuhtluse, stilistika, disaini, muusika ja moe vallas.

www.stiilikanal.ee


Tervise Catering

Alustasime toitlustusteenuse pakkumist juba 2005. aastal. Tervise Cateringi pikaajaline püsimine tiheda konkurentsiga toitlustusturul on tunnistus sellest, et teeme oma tööd südamega ja anname endast alati parima.

Maitsev toit ja meeldiv teenindus on mistahes ürituse puhul erakordselt olulised. Tervise Cateringi meeskond koosneb inimestest, kes hindavad kvaliteetset ja tervislikku toitu. Pingutame oma tiimiga igapäevaselt selle nimel, et pakkuda oma klientidele kvaliteetset teenust ja rahulolu kordaläinud üritusest. Me väärtustame igat klienti, olgu tegemist pikaajalise püsikliendi või esmakordselt meie poole pöördujaga.

www.tervisecatering.ee


SIUVIRR OÜ

Siuvirr OÜ on Silverspoon Gala ja ürituste tehniliste lahenduste pakkuja ning teostaja.

www.facebook.com/Siuvirr/


Carpe Vinum

Carpe Vinum pakub Veinisõbrale põnevaid väiksemaid veinikeldreid ja võimalikult laia valikut tooteid.
Lisaks veinimüügile on Carpe Vinum Promenaadi Veinistuudio ruumid ideaalseks asukohaks põnevate ürituste korraldamiseks.

www.carpevinum.ee


NOPE Creative

NOPE Creative loovstuudio vastutada oli Hõbelusika visuaalse identiteedi ning brändimaterjalide väljatöötamine. Koostöös veebiarendusbüroo gotoAndPlay-ga äratasid loovstuudio disainerid oma disaini ka veebilehel ellu. NOPE pakub oma klientidele nii veebi- kui graafilist disaini, online-turundust kui re-brändingut.

www.nope.ee


Magnum

Magnum - magus ja jahutav suutäis igale maitsele. Jäätisekuningas aastast 1989


Beluga Noble Russian Vodka

Beluga on kiiresti arenev ja populaarsust koguv alkoholi bränd. 2002. aastal Mariinsky destilleerimis kojas välja arendatud kange alkohoolne jook on kinnistanud oma koha HORECA sektoris üle maailma.


MV GROUP DISTRIBUTION

MV Group Distribution on kange alkoholi, veinide ja mittealkohoolsete jookide turustaja Balti riikides. Lisaks on ettevõtte tootenimekirjas üle 200 nimetuse maailmas tuntud tarbekaupu.


PRIMULATOR EESTI

Meie tootevalikus on esindatud maailma juhtivad tootjad eri kategooriates: kohvimasinad, espressomasinad, jäätisemasinad, kiirküpsetusahjud, õlle- ja veesüsteemid jpm. Meie näidistesaalist leiab seadmeid Faema, WMF, Bunn, Carpigiani, Vitamix, Merrychef, Icematic, Fiorenzato tooteportfellist. Meie meeskonnas on täna kümme liiget, kes igapäevaselt otsivad teile parimaid lahendusi kontorisse, kohvikusse, hotelli.


JUNGENT ESTONIA

Jungent Estonia on 1991.aastal tegevust alustanud esmatarbekaupade hulgimüüja, mis tegutseb Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes. Ettevõtte kaubavaliku moodustavad tuntud margitooted, mis on oma tootegruppides ülemaailmsete või Baltikumi turuliidrite hulgas.


Evian

evian on täiusliku maitsega Prantsuse Alpide südames sündinud looduslik mineraalvesi. Ta villitakse modernsesse ja elegantsesse pudelisse Teie eriliseks õhtusöögiks. Tänu evian’i elegantsusele ja puhtusele saab Teie õhtusöök olema meeldiv ja prestiižne.


BADOIT

BADOIT looduslik mineraalvesi alustab oma teekonda Saint Galmier’i väikelinna allikast, mis asub Prantsusmaal Loire'i piirkonnas Mont Forez’i jalamil. See läbib loodusliku süsihappegaasiga rikastatud maa-aluseid kihte, mis annavad BADOIT’ile ainulaadse ja kerge mulli mineraalveele. Prantsuse ühe mainekama koka Thierry Marx’i soovitatud ja mõnes maailma ikooniliseimas restoranis pakutav BADOIT on suurepärane võimalus tuua oma söögilauale pisut "art de vivre".


PULSS

Pulss on moodsa linlase ajakiri, mis räägib kõigest uuest ja põnevast Tallinnas. Erakapitalil põhinev ajakiri ilmub alates juunist 2010 kuus korda aastas, eesti- ja inglise keeles. Ajakirjal on ka venekeelne versioon, mis ilmub kaks korda aastas.

Hakka Silverspoon toetajaks?

Kui soovid anda oma panuse Eesti Gastronoomia sektori jätkuvasse arenguss ja toetada Silverspoon konkursi tegevust, siis palun võta meiega ühendust aadressil