Hõbelusika toetajad ning sõbrad

kes toovad teieni hõbelusika konkursi

Toetajad


SORAINEN

SORAINEN on ekslusiivne juriidiline nõustaja Hõbelusikale aastast 2004. SORAINEN on juhtiv regionaalne äriõigusele spetsialiseerunud advokaadibüroo, mille kontorid asuvad Eestis, Lätis, Leedus ja Valgevenes. Alates büroo asutamisest 1995. aastal on SORAINEN nõustanud rahvusvahelisi ja kohalikke kliente kõigis Baltikumi ja Valgevene äriõigust ja maksundust puudutavates küsimustes.

www.sorainen.com


NOPE Creative

NOPE Creative loovstuudio vastutada oli Hõbelusika visuaalse identiteedi ning brändimaterjalide väljatöötamine. Koostöös veebiarendusbüroo gotoAndPlay-ga äratasid loovstuudio disainerid oma disaini ka veebilehel ellu. NOPE pakub oma klientidele nii veebi- kui graafilist disaini, online-turundust kui re-brändingut.

www.nope.ee


PricewaterhouseCoopers

PricewaterhouseCoopers on ekslusiivne audiitorfirma Hõbelusikale alates aastast 2004. PwC on maailma suurim ärikonsultatsiooniteenuseid pakkuv organisatsioon. Oleme esindatud 157 riigis. Ühendame üle maailma rohkem kui 208 000 inimese teadmisi ja kogemusi, et pakkuda parimat teenust ning luua lisaväärtust meie klientidele.

www.pwc.com/ee


Estonian Culinary Institute

Mittetulundusühing Eesti Kulinaaria Instituut on avalikes huvides tegutsev juriidiliste ja füüsiliste isikute vabatahtlik ühendus. Ühingu eesmärk on olla kõrgete kulinaarsete kunstide arendamise keskus Eestis. Oma tegevuse eesmärkide saavutamiseks ühing tegeleb heade kokandustavade arendamise ja tutvustamisega Eestis ja loob ja tihendab koostöövõimalusi Eesti toiduvaldkonna ettevõtete ja organisatsioonide vahel.

www.kulinaaria.ee


Rimi

Rimi hüper- ja supermarketid kuuluvad Baltimaade juhtiva jaekaubandusettevõtte Rimi Baltic AB kaupluste hulka. Eestis on ettevõtte ärinimeks Rimi Eesti Food AS. Rimi Baltic ainuomanikuks on Rootsi ICA Groupile kuuluv ICA Baltic AB. Kokku on Rimi Baltic AB-l kolmes Balti riigis 234 kauplust (Eestis 84, Lätis 114 ja Leedus 36), sealhulgas Eestis: - 14 hüpermarketit - 24 supermarketit - 46 odavmüügikauplust Eestis kannavad Rimi odavmüügikauplused nime Säästumarket, Lätis on nimeks Supernetto. Rimi Baltic on tööandjaks rohkem kui 10 000 inimesele. Rimi Eesti Foodis töötab neist 2700.

www.rimi.ee


Lexus

Nii nagu toidul ja toidul on vahe, nii ka autodel. Kulinaarsed elamused on palju enamat kui lihtsalt näljatunde rahuldamine ja sama lugu on ka autosõiduga. Me usume, et igapäevane sõiduvahend võiks pakkuda rohkemat kui liikumine punktist A punkti B. Sest sama tähtis kui sihtpunkti jõudmine, on meie jaoks teekond ise ning selle nauditavaks muutmine. Lexus on aastast 2016 Silverspooni ametlik sponsor.

www.lexus.ee


Viinitie

Viinitie on veini ja õlle maaletooja ja hulgimüüja, mis loodi aastal 2003 Soomes. Me impordime veine ja õllesid Saksamaalt, Austriast, Hispaaniast, Itaaliast, Prantsusmaalt, Portugalist, Ungarist, Argentiinast, Tšiilist, Uus-Meremaalt, Lõuna-Aafrikast ja Ameerika Ühendriikidest. Kuigi oleme ka varem eksperimenteerinud Eestis, siis nüüd siseneme täielikult Eesti turule. Viinitie on Silverspoon 2016 marquee sponsor.

www.viinitie.fi


Vins de France

AS Baltic Pack EST on turustanud Eestis ja Leedus prantsuse kvaliteetveine ja –napse kaubamärgi VinsDeFrance all alates 2010. aastast. Tänaseks on meist kujunenud üks juhtivaid kvaliteetveinide hulgimüüjaid Eestis ja meie tooteid saab nautida pea kõigis tipprestoranides ja osta parimatest vinoteekidest ja veinkauplustest. Meie tooteportfellis on ligi 300 erinevat veini ja napsi u 70-lt Prantsusmaa tippmõisalt.

www.vinsdefrance.ee


Segers

Segers on turu juhtiv praktiliste riiete tootja. Lisaks laiale põhikollektsiooni valikule töötab Segers ka disainkollektsioonide ja kontseptsiooni ideedega. See võimaldab visuaalse mulje integreerimist tegeliku elamusega toidust, keskkonnast ja inimestest. Oleme veendunud, et Teie personali riietus on oluline osa terviklikust kogemusest.

www.segers.com


Katharinenthal

Ajalooline kohvik – restoran -terrass Katharinenthal. Kadrioru pargis, Luigetiigi ääres, Kadrioru lossi Lilleaia vahetus läheduses. Kohvik Katharinenthal Stockmann asub kaubamaja esimesel korrusel. Kohvik Katharinenthal II asub Kadrioru Kunstimuuseumis.

www.katharinenthal.ee


Malmgårdin Panimo

Malmgårdin Panimo on Soome väikepruulikoda, mis asub imeilusas Malmgårdi mõisas Loviisas, tunniajase autosõidu kaugusel Helsingist. Meie pruulikoda on inspireeritud ümbruskonna maadest, kodumaise teravilja toodangu kättesaadavusest ja otsest ligipääsust värskele allikaveele. Traditsiooniline teravili on Malmgårdi olemus ja need annavad erilised omadused meie käsitöö õlledele.

www.malmgard.fi


Swissotel

www.swissotel.ee


Järveotsa Vutifarm

Matjama Põldvutifarm asutati 1978. aastal kohaliku Metsainstituudi poolt. Alates 2001. a. tegutseb farm Järveotsa vutifarmi nime all. Järveotsa vutifarmis on 10 000 põhikarja lindu. Põhitoodanguks on vutimunad ja –liha. Farm võimaldab toota kuni 12 miljonit muna ja 25 t liha aastas. Toodangut realiseeritakse valdavalt Eestis, vähesel määral ka Soome.

www.vutt.ee


Bardinet SAS

„Bardinet Vins International division on osa 1857. aastal loodud Bardinet SAS ettevõttest, mis kuulub alates 1993. aastast La Martiniquaise Groupi alla.   Grupp on sõltumatu pereettevõte, mille konsolideeritud eelarve kogu piirkonnas on umbkaudu üks miljard eurot, mis muudab firmast tugeva rahvusvahelisel veinide ja kange alkoholi tavaturul tegutseja ning mahuliselt tugevaima tegija prantsuse turul.   „Meil on au sponsoreerida sellist prestiižset gastronoomiaüritust nagu Eestis toimuv Hõbelusika auhinnagala järgmise meie tootepagasisse kuuluva kõrgelthinnatud Uus-Meremaa veiniga: MAN O’ WAR Wines, Waiheke saar.   Leiame, et see on meie jaoks ideaalne brändi ja ettevõtte esitlemine ja oleme rõõmsad, et saame aidata kaasa väärikale eesmärgile edendada haute cuisine'i ja teenuseid paindlikul Eesti turul."  

www.bardinet.fr


Paulig Coffee AS

Paulig Coffee AS on Oy Gustav Paulig Ab tütarettevõte, mis tegeleb Pauligi kohvi müügi ja turundusega Eestis. Paulig Coffee AS kuulub Pauligi kontserni kohvidivisjoni. Aastal 1876 asutatud Paulig on tänaseni perefirma. Meie visioon on olla atraktiivne Euroopa ettevõte, mis innustab tarbijaid maitsma maailma maitseid. Soomes ja Baltimaades on Paulig turuliider ja Venemaal oleme röstitud kohvi müüjate seas teisel kohal. Meie kohvivalikust leiavad maitseelamusi kõik kohvisõbrad. Suurköökidele ja kontoritele pakub Paulig erinevaid kohvilahendusi ja koolitusteenust. Ettevõtte peakontor ja kohvitehas asuvad Helsingis Vuosaari linnaosas. Helsingi kohvitehas toodab umbes 100 miljonit kohvipakki ehk umbes 45 miljonit kilogrammi kohvi aastas.

www.paulig.ee


Karisma Food OÜ

Karisma Food OÜ on 2012. aastal asutatud toidukaupade hulgimüügi ettevõte, mis on spetsialiseerunud peamiselt HoReCa sektori varustamisele. Meie tugevuseks on kaupade värskus ja operatiivne kohaletoimetamine.

www.karismafood.ee


ESCADA

Ühe maailma juhtivama naistemoe brändina seisab ESCADA kaasaegse elegantsi, glamuuri ja sensuaalse naiselikkuse eest. Kaubamärk, mille asutasid 1978. aastal Margaretha ja Wolfgang Ley, kujutab endast selgemõttelist rafineeritud kvaliteeti, rätsepameisterlikkust ja suurepärast sobivust, mida rõhutavad värvid, mustrid ja armastus detailide vastu. Kahe tootegrupi, ESCADA ja ESCADA SPORT all pakub kaubamärk oma klientidele elustiiliga sobivat riietust, kuhu alla kuulub kõik, alustades igapäevaste must-have töö- ja vabaaja riietega ning lõpetades glamuursete õhtutualettidega. Lisaks valmisriietele, kingadele ja kottidele kuuluvad ESCADA tootevalikusse parfüümid, prillid, kellad ja ehted. ESCADA Group tegutseb Põhja-Ameerikas, Euroopas ja Aasias. Oma ligikaudu 1000 müügipunktiga on ESCADA esindatud 80 riigis üle kogu maailma. 

www.escada.com


Umami fish

ELIIT KALADE SEAS Pärast lugematuid kohandusi ja katsetusi seisid Chefs Umami taga seisnevate kulinaarsete uuenduste meistrid silmitsi katsumusega kaotada järk-järgult gurmeekala töötlemise traditsioonilised võtted. Selle tulemusel alustas Andrus Miller, endine teadlane ja kuuenda põlve Soome lahe kalur edukalt ühe tööstuse uuenduslikuma ettevõttega. Kõik algas tema unistusega, et uuenduslik lähenemine gurmeekala töötlemisele võimaldab umami loomuliku esinemise Soome saarestiku vikerforellide puhul. Loodud sai ülima maitse innovatsioon - New Nordic Fish (uus põhjamaine kala). Tänaseks on idee tootmises - Nordic Umami on kohal ja seda ülistavad kõrgelt nii mõnedki Soome ja Eesti lugupeetumad kokad. Ainulaadselt autentset maitseelamust pakkuv kala, keskendudes sealjuures kohalikule Soome lahe kalale, kuhu alla kuulub ka Archipelago Umami Trout (Saarestiku Umami Forell). „Olen alati tundnud suurt armastust põhjamaise looduse vastu. Selle lihtsus, värskus ja puhtus inspireerivad mind päev-päeva järel. Chefs Umami uuendusmeelsus sobib suurepäraselt minu kokkamisfilosoofiaga - see ühendab endas traditsioonid ja moodsa tehnoloogia viisil, mis võimaldab viia söögitegemise uuele tasemele. Seda eetilisel ja loodust austaval moel.”  – Pekka Terävä, Soome Bocuse d’Ori president


Hortes

Hortes on elustiilikeskus enda elukeskkonda väärtustavale inimestele. Hortese inspireerivas ostukeskkonnas on parim valik kaasaegseid ja kvaliteetseid lahendusi kodu ja aia kujundamiseks taimedest kodutekstiili ja mööblini. Järgmised kaks kuud, novembrist detsembri lõpuni, on Hortes Baltimaade suurim jõulukaubamaja.

www.hortes.ee


Liviko

Hõbelusikas 2016 Parim Eesti Köök auhinna annab üle Vana Tallinn Elégance. Vana Tallinn Elégance on enam kui 100 aastat kestnud traditsioonide ja Liviko meistrite kätetöö värskeim teos. Eksklusiivne Martinique’i saarelt pärit laagerdatud rumm on ühte seotud legendaarse Vana Tallinna ning maailma parimate vürtsidega. Suurejooneline veidi suitsune aroom harmoneerub Vana Tallinna sametise tekstuuriga.Siin kohtuvad viimseni lihvitud oskused ja erakordne tähelepanu detailidele – Vana Tallinn Elégance on mõeldud tõelisele nautlejale.

www.liviko.ee


Andre Farm

Kambja vallas, Tartumaa piiril (25km Tartu linnast) on farm, kus lehmi kutsutakse Mummukesteks, neid hellitatakse kallistustega, nendega koos mediteeritakse. Lehmad hoolivad siin inimestest ja inimesed teevad kõik võimaliku, et loomadel oleks hea ja turvaline keskkond. Kas tead, kui hell tegelikult võib olla see suur loom? Kas oled kunagi nii suure loomaga pannud põsed vastamisi ja kuulanud üksteise hingamist? Meil on 180 lüpsilehma, kes annavad meile head piima, mida senini oleme saatnud suurtöötlejatele ja rohkem me oma piima saatusest ei tea. Aga me tahaks midagi enamat. Täna oleme võtnud suuna oma farmi meierei rajamisele, et alustada juustu tootmisega. Tahame oma piimast teha väärilist juustu, mille üle võiksime uhkust tunda meie ja meie loomad ning mida hakkaks armastama ka meie tulevased kliendid. Tänane farm on siin tegutsenud alates aastast 1999.a. Alguses oli laudas 20 lehma, täna on kokku 360 looma. Lehmi lüpsavad neli Lely lüpsirobotit. Meie ajalugu ulatub vaarisade aega. Tänase peremehe vanaisa pidas siin talu. Uuendusmeelsus on veres. Juba esimese Eesti ajal said loomad juua automaatjootjatest ning põllul rakendati uusimaid agrotehnilisi võtteid, et parandada saagikust.

www.andrefarm.ee

Soovid hakata Hõbelusika toetajaks?

Kui soovid toetada Hõbelusika konkurssi, võta palun ühendust Marje Hallik-Wilsoniga aadressil