Silverspoon toetajad ning sõbrad

kes toovad teieni Silverspoon konkursi

Toetajad


SELVER - Silverspoon "Suurtoetaja"

Selver on Eestis tegutsev super- ja hüpermarketite kett, mis kaupleb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupadega.

Selver hindab ja väärtustab toidukultuuri Eestis ning panustab aktiivselt ühiskonna arengusse, sealhulgas Eesti gastronoomia sektori arengusse.

www.selver.ee


Amserv

Oleme 25 aastat ehitanud Amservi autode teenindus- ja müügivõrku, millega tahame pakkuda midagi enamat, kui ainult autode hooldust. Oleme müünud pea 30 000 uut Toyotat, hooldanud üle 130 000 auto ning paljud Amservlased on olnud meiega Amservi algusaastatest peale. Hoolivus, soojus suhtlemisel, abivalmidus – need on väärtused, miks meid tunnustatakse.

https://www.amserv.ee


Lennusadam

Silverspoon piduliku auhinnagala toimumiskoht!

Lennusadamas asub Põhja-Euroopa üks kõige uhkemaid meremuuseume. Uudistamist jätkub kogu perele!
Muuseumis on külastajatele avastamiseks ehtne allveelaev Lembit, aurik-jäämurdja Suur Tõll ja palju muud põnevat.

www.meremuuseum.ee/lennusadam/


SORAINEN

SORAINEN on ekslusiivne juriidiline nõustaja Hõbelusikale aastast 2004. SORAINEN on juhtiv regionaalne äriõigusele spetsialiseerunud advokaadibüroo, mille kontorid asuvad Eestis, Lätis, Leedus ja Valgevenes. Alates büroo asutamisest 1995. aastal on SORAINEN nõustanud rahvusvahelisi ja kohalikke kliente kõigis Baltikumi ja Valgevene äriõigust ja maksundust puudutavates küsimustes.

www.sorainen.com


PwC

PwC on ekslusiivne audiitorfirma Hõbelusikale alates aastast 2004. PwC on maailma suurim ärikonsultatsiooniteenuseid pakkuv organisatsioon. Oleme esindatud 157 riigis. Ühendame üle maailma rohkem kui 208 000 inimese teadmisi ja kogemusi, et pakkuda parimat teenust ning luua lisaväärtust meie klientidele.

www.pwc.com/ee


Hellmann's - Silverspoon 2018 "Parim tänavatoit" toetaja

Hellmann's kastmed on juba pikka aega vallutanud südameid nii suurte kui väikeste tarbijate seas, samuti on Hellmann's kastmed esindatud erinevate toitlustusasutuste valikutes, pakkudes maitsenaudinguid ka kõige nõudlikumale tarbijale.

www.facebook.com/Hellmanns/


Pernod Ricard Eesti - Silverspoon 2018 "Parim Teenindus" toetaja

Pernod Ricard Eesti toob Silverspoon 2018 külalistele tõelise maitsenaudingu - Perrier Jouët Champagne, mis on piirkonna parimaid traditsioone hoidnud juba kaks sajandit.

Oma algusaastatest saadik on Perrier-Jouët tootnud šampanjat väikestes kogustes, eelistades kvaliteeti kvantiteedile. Kahe sajandi jooksul on vaid seitse keldrimeistrit šampanja valmistamise kunsti saladusi üksteisele edasi pärandanud.

Pernod Ricard Group kuulub täna maailma kahe suurima veini ja kange alkoholi tootja hulka ning on globaalne turuliider premium alkoholi kategoorias.
Pernod Ricard Estonia OÜ asutati 1997. aasta kevadel.

www.pernod-ricard-estonia.com


UNILEVER

Avasta Unilever Food Solutions professionaalseid tooteid restoranidele, hotellidele ning suurköökidele. Pakume Teile maailma populaarseimaid marke ja nende tooteid ning koostisosi toiduvalmistamiseks.

www.unileverfoodsolutions.ee


SHISHI

SHISHI kaunid sisustuselemendid kaunistavad Silverspoon 2018 pidulikku auhinnagalat!
Shishi on Norra-Eesti ühisettevõte, mille asutasid 1998. aastal Linda Johnsen, Lilli Bendriss, Taivo Piller ja Mart Haber. Sõpruskond seadis eesmärgiks luua rahvusvaheline bränd, mis pakuks värskeid ja huvitavaid sisekujunduse ideid.

www.shishi.ee


STIILIKANAL

sündmusturundusagentuur Stiilikanal koosneb oma ala tõelistest entusiastidest. Pidevalt täienev teadmistepagas, tehniline taip ja lai koostööpartnerite ring aitavad meil pakkuda kliendist lähtuvat teenust kõige efektiivsemal moel. Stiilikanali tegijatel on ette näidata aastate pikkune kogemus projektijuhtimise, reklaami, turunduse, sündmusturunduse, meediasuhtluse, stilistika, disaini, muusika ja moe vallas.

www.stiilikanal.ee


Tervise Catering

Alustasime toitlustusteenuse pakkumist juba 2005. aastal. Tervise Cateringi pikaajaline püsimine tiheda konkurentsiga toitlustusturul on tunnistus sellest, et teeme oma tööd südamega ja anname endast alati parima.

Maitsev toit ja meeldiv teenindus on mistahes ürituse puhul erakordselt olulised. Tervise Cateringi meeskond koosneb inimestest, kes hindavad kvaliteetset ja tervislikku toitu. Pingutame oma tiimiga igapäevaselt selle nimel, et pakkuda oma klientidele kvaliteetset teenust ja rahulolu kordaläinud üritusest. Me väärtustame igat klienti, olgu tegemist pikaajalise püsikliendi või esmakordselt meie poole pöördujaga.

www.tervisecatering.ee


Carpe Vinum

Carpe Vinum pakub Veinisõbrale põnevaid väiksemaid veinikeldreid ja võimalikult laia valikut tooteid.
Lisaks veinimüügile on Carpe Vinum Promenaadi Veinistuudio ruumid ideaalseks asukohaks põnevate ürituste korraldamiseks.

www.carpevinum.ee


NOPE Creative

NOPE Creative loovstuudio vastutada oli Hõbelusika visuaalse identiteedi ning brändimaterjalide väljatöötamine. Koostöös veebiarendusbüroo gotoAndPlay-ga äratasid loovstuudio disainerid oma disaini ka veebilehel ellu. NOPE pakub oma klientidele nii veebi- kui graafilist disaini, online-turundust kui re-brändingut.

www.nope.ee


Magnum

Magnum - magus ja jahutav suutäis igale maitsele. Jäätisekuningas aastast 1989


JUNGENT ESTONIA

Jungent Estonia on 1991.aastal tegevust alustanud esmatarbekaupade hulgimüüja, mis tegutseb Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes. Ettevõtte kaubavaliku moodustavad tuntud margitooted, mis on oma tootegruppides ülemaailmsete või Baltikumi turuliidrite hulgas.


PULSS

Pulss on moodsa linlase ajakiri, mis räägib kõigest uuest ja põnevast Tallinnas. Erakapitalil põhinev ajakiri ilmub alates juunist 2010 kuus korda aastas, eesti- ja inglise keeles. Ajakirjal on ka venekeelne versioon, mis ilmub kaks korda aastas.


Piazza Doro

Meie kohvientusiasm ei piirdu vaid ideaalse maitseseguga vaid sama tähtis on ka selle esitlemine kundele. Suurepärane kohv maitseb fantastiliselt, näeb välja isuäratav ja tekitab erakordse tunde. Alles siis koged sa midagi erilist ja maitse ärkab ellu.

https://www.jungent.eu/jungenti-tooteportfell/jde-professional/piazzadoro


Stockmann

Stockmanni kaubamaja pakub laia valikut kvaliteetseid premium kaubamärke nii moe-, ilu-, kodu- kui toidukaupade kategooriates. 1996. aastal avatud Stockmanni toiduosakond oli Eesti esimene ja pikki aastaid ainus kõrgetasemelist valikut pakkuv toidupood. Legendaane kauplus on suutnud tänaseni hoida kvaliteeti ja pakkuda erilisi tooteid nii valmistoidu kui tooraine osas. Stockmann väärtustab Eesti toidukultuuri ning toob klientideni kodumaiste tootjate laia valiku.

https://www.stockmann.ee


Grand Hotel Kempinski Riga

Grand Hotel Kempinski Riga asub külg külje kõrval Läti rahvusooperiga otse UNESCO maailmapärandi nimistusse kuuluvaga Riia vanalinna südames. Grand Hotel Kempinski Riga sisaldab 100 luksuslikku tuba ja 41 elegantset sviiti, sealhulgas uhke presidendisviiti. Kogu päeva on avatud restoran, kus pakutakse moodsa serveeringuga rahvusvahelisi roogasid ning ainulaadsete kokteilidega katuserestoran-baar hingematvalt kaunis panoraamvaatega pealinnale. Hoones asub veel Grand Bar, viis koosolekuruumi, Grand Ballroom ja terviklikult sisustatud spaa. Grand Hotel Kempinski Riga on ideaalseks sihtkohaks puhkuse- ja ärireisijatele, konverentside ning privaatsete pidustuste külastajatele või lihtsate gurmaanidele.

https://www.kempinski.com/en/riga/grand-hotel-kempinski-riga/

Hakka Silverspoon toetajaks?

Kui soovid anda oma panuse Eesti Gastronoomia sektori jätkuvasse arenguss ja toetada Silverspoon konkursi tegevust, siis palun võta meiega ühendust aadressil