Silverspoon toetajad ning sõbrad

kes toovad teieni Silverspoon konkursi

Toetajad


Lennusadam - Silverspoon 2018 Gala suurtoetaja

Lennusadamas asub Põhja-Euroopa üks kõige uhkemaid meremuuseume. Uudistamist jätkub kogu perele! Muuseumis on külastajatele avastamiseks ehtne allveelaev Lembit, aurik-jäämurdja Suur Tõll ja palju muud põnevat.

www.meremuuseum.ee/lennusadam/


SORAINEN

SORAINEN on ekslusiivne juriidiline nõustaja Hõbelusikale aastast 2004. SORAINEN on juhtiv regionaalne äriõigusele spetsialiseerunud advokaadibüroo, mille kontorid asuvad Eestis, Lätis, Leedus ja Valgevenes. Alates büroo asutamisest 1995. aastal on SORAINEN nõustanud rahvusvahelisi ja kohalikke kliente kõigis Baltikumi ja Valgevene äriõigust ja maksundust puudutavates küsimustes.

www.sorainen.com


PricewaterhouseCoopers

PwC on ekslusiivne audiitorfirma Hõbelusikale alates aastast 2004. PwC on maailma suurim ärikonsultatsiooniteenuseid pakkuv organisatsioon. Oleme esindatud 157 riigis. Ühendame üle maailma rohkem kui 208 000 inimese teadmisi ja kogemusi, et pakkuda parimat teenust ning luua lisaväärtust meie klientidele.

www.pwc.com/ee


NOPE Creative

NOPE Creative loovstuudio vastutada oli Hõbelusika visuaalse identiteedi ning brändimaterjalide väljatöötamine. Koostöös veebiarendusbüroo gotoAndPlay-ga äratasid loovstuudio disainerid oma disaini ka veebilehel ellu. NOPE pakub oma klientidele nii veebi- kui graafilist disaini, online-turundust kui re-brändingut.

www.nope.ee


Borjomi - Silverspoon 2017 "Suurtoetaja"

Unikaalse koostisega looduslik mineraalvesi Gruusia vulkaanilistest sügavusest. Tuntud ja armastatud aastast 1890.

www.borjomi.com/ee/


Auto 100 AS - Silverspoon 2018 "Parim Fine Dining" toetaja.

Auto 100 - Autode koorekiht: Porsche, Lamborghini, Lotus, Bentley, Škoda

www.auto100.ee


LIPTON - Silverspoon 2018 "Parim Pererestoran" toetaja.

Parimad asjad juhtuvad siis, kui oled kõigele avatud. Sõõm Liptonit ergutab vaimu ja avab ukse helgemale tulevikule. Kas pole juba teeaeg?

www.lipton.ee


Karisma Food OÜ - Silverspoon 2018 "Parim Eesti Köök" toetaja

Karisma Food OÜ on 2012. aastal asutatud toidukaupade hulgimüügi ettevõte, mis on spetsialiseerunud peamiselt HoReCa sektori varustamisele. Meie tugevuseks on kaupade värskus ja operatiivne kohaletoimetamine. Tellimusi on võimalik mugavalt esitada 24h läbi e-poe tellimiskeskkonna.

www.karismafood.ee/


PROMO Cash & Carry - Silverspoon 2018 "Parim Gastropubi" toetaja

PROMO Cash and Carry on Baltikumi suurim hulgilaotüüpi iseteenindusega kaubanduskett, mis pakub äriklientide vajadustele orienteeritud laia valikut toidu- ja tööstuskaupu soodsate hulgihindadega. Meie kaubavalikus on üle 16 000 toote, mis on hoolikalt välja valitud arvestades klientide soove, vajadusi, harjumusi ning turu üldisi suundumusi. PROMO Food Service – horeca sektori müügikogemus. Me varustame tooraine ja inventariga toitlustusasutusi nagu restoranid, kohvikud, kiirsöögikohad, majutusasutused, baarid jt. Toome kauba teieni 24 tunnijooksul pakkudes ulatuslikku tarnet kõikidel temperatuurirežiimidel (–18˚C; +2˚C kuni +6˚C ja +22˚C).

www.cashcarry.ee


Hellmann's - Silverspoon 2018 "Parim tänavatoit" toetaja


Bardinet SAS - Silverspoon 2017 "Parim Rahvusköök" toetaja

„Bardinet Vins International division on osa 1857. aastal loodud Bardinet SAS ettevõttest, mis kuulub alates 1993. aastast La Martiniquaise Groupi alla.   Grupp on sõltumatu pereettevõte, mille konsolideeritud eelarve kogu piirkonnas on umbkaudu üks miljard eurot, mis muudab firmast tugeva rahvusvahelisel veinide ja kange alkoholi tavaturul tegutseja ning mahuliselt tugevaima tegija prantsuse turul.   „Meil on au sponsoreerida sellist prestiižset gastronoomiaüritust nagu Eestis toimuv Hõbelusika auhinnagala järgmise meie tootepagasisse kuuluva kõrgelthinnatud Uus-Meremaa veiniga: MAN O’ WAR Wines, Waiheke saar.   Leiame, et see on meie jaoks ideaalne brändi ja ettevõtte esitlemine ja oleme rõõmsad, et saame aidata kaasa väärikale eesmärgile edendada haute cuisine'i ja teenuseid paindlikul Eesti turul."  

www.bardinet.fr


Paulig Coffee AS - Silverspoon 2017 "Parim Kohvik" toetaja

Silverspoon 2017 'Parim Kohvik' auhinna annab üle Paulig Coffe AS Paulig Coffee AS on Oy Gustav Paulig Ab tütarettevõte, mis tegeleb Pauligi kohvi müügi ja turundusega Eestis. Paulig Coffee AS kuulub Pauligi kontserni kohvidivisjoni. Aastal 1876 asutatud Paulig on tänaseni perefirma. Meie visioon on olla atraktiivne Euroopa ettevõte, mis innustab tarbijaid maitsma maailma maitseid. Soomes ja Baltimaades on Paulig turuliider ja Venemaal oleme röstitud kohvi müüjate seas teisel kohal. Meie kohvivalikust leiavad maitseelamusi kõik kohvisõbrad. Suurköökidele ja kontoritele pakub Paulig erinevaid kohvilahendusi ja koolitusteenust. Ettevõtte peakontor ja kohvitehas asuvad Helsingis Vuosaari linnaosas. Helsingi kohvitehas toodab umbes 100 miljonit kohvipakki ehk umbes 45 miljonit kilogrammi kohvi aastas.

www.paulig.ee


Malmgårdin Panimo - Silverspoon 2017 "Parim Casual dining" toetaja

Malmgårdin Panimo on Soome väikepruulikoda, mis asub imeilusas Malmgårdi mõisas Loviisas, tunniajase autosõidu kaugusel Helsingist. Meie pruulikoda on inspireeritud ümbruskonna maadest, kodumaise teravilja toodangu kättesaadavusest ja otsest ligipääsust värskele allikaveele. Traditsiooniline teravili on Malmgårdi olemus ja need annavad erilised omadused meie käsitöö õlledele.

www.malmgard.fi


Santa Maria AS - Silverspoon 2018 "Parim taimetoidu pakkuja" toetaja

Santa Maria on armastatud ja hinnatud bränd, kelle tooted on inimeste südamed võitnud nii Põhjamaades kui mujal Euroopas. Uudishimu ja kirg hea toidu vastu on aidanud Santa Maria'l leida uusi ja vastupandamatuid maitseid kogu maailmast, soovides pakkuda parimaid maitseid, alates toorainetest kuni koduköögis kasutatavate maitseaineteni. Santa Maria esindab tugevalt ka tervislikke eluviise ning tunnustab taimetoitlaste elustiili ja selle valdkonna parimaid.

www.santamariaworld.com/ee/


Pernod Ricard Eesti - Silverspoon 2017 "Parim Teenindus" toetaja

Pernod Ricard Eesti toob Silverspoon 2017 külalistele tõelise maitsenaudingu - Perrier Jouët Champagne, mis on piirkonna parimaid traditsioone hoidnud juba kaks sajandit. Oma algusaastatest saadik on Perrier-Jouët tootnud šampanjat väikestes kogustes, eelistades kvaliteeti kvantiteedile. Kahe sajandi jooksul on vaid seitse keldrimeistrit šampanja valmistamise kunsti saladusi üksteisele edasi pärandanud. Pernod Ricard Group kuulub täna maailma kahe suurima veini ja kange alkoholi tootja hulka ning on globaalne turuliider premium alkoholi kategoorias. Pernod Ricard Estonia OÜ asutati 1997. aasta kevadel.

www.pernod-ricard-estonia.com


Extrahaus OÜ

Extrahaus OÜ on eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis loodi 2003 aasta alguses Tallinnas. Firma põhiliseks tegevusvaldkonnaks on peo-, müügi- ja laotelkide rentimine. Meie firma eesmärgiks on pakkuda kliendile, lähtuvalt tema soovidest ja vajadustest, kõige sobivamat lahendust.

www.extrahaus.ee


Liviko - Silverspoon 2017 "Parim Kokk" toetaja

Vana Tallinn Elégance on enam kui 100 aastat kestnud traditsioonide ja Liviko meistrite kätetöö värskeim teos. Eksklusiivne Martinique’i saarelt pärit laagerdatud rumm on ühte seotud legendaarse Vana Tallinna ning maailma parimate vürtsidega. Suurejooneline veidi suitsune aroom harmoneerub Vana Tallinna sametise tekstuuriga.Siin kohtuvad viimseni lihvitud oskused ja erakordne tähelepanu detailidele – Vana Tallinn Elégance on mõeldud tõelisele nautlejale.

www.liviko.ee


Estonian Culinary Institute

Mittetulundusühing Eesti Kulinaaria Instituut on avalikes huvides tegutsev juriidiliste ja füüsiliste isikute vabatahtlik ühendus. Ühingu eesmärk on olla kõrgete kulinaarsete kunstide arendamise keskus Eestis. Oma tegevuse eesmärkide saavutamiseks ühing tegeleb heade kokandustavade arendamise ja tutvustamisega Eestis ja loob ja tihendab koostöövõimalusi Eesti toiduvaldkonna ettevõtete ja organisatsioonide vahel.

www.kulinaaria.ee


Segers

Segers on turu juhtiv praktiliste riiete tootja. Lisaks laiale põhikollektsiooni valikule töötab Segers ka disainkollektsioonide ja kontseptsiooni ideedega. See võimaldab visuaalse mulje integreerimist tegeliku elamusega toidust, keskkonnast ja inimestest. Oleme veendunud, et Teie personali riietus on oluline osa terviklikust kogemusest.

www.segers.com


Tervise Catering

Alustasime toitlustusteenuse pakkumist juba 2005. aastal. Tervise Cateringi pikaajaline püsimine tiheda konkurentsiga toitlustusturul on tunnistus sellest, et teeme oma tööd südamega ja anname endast alati parima. Maitsev toit ja meeldiv teenindus on mistahes ürituse puhul erakordselt olulised. Tervise Cateringi meeskond koosneb inimestest, kes hindavad kvaliteetset ja tervislikku toitu. Pingutame oma tiimiga igapäevaselt selle nimel, et pakkuda oma klientidele kvaliteetset teenust ja rahulolu kordaläinud üritusest. Me väärtustame igat klienti, olgu tegemist pikaajalise püsikliendi või esmakordselt meie poole pöördujaga.

www.tervisecatering.ee


Coca-Cola HBC Eesti AS

Coca‑Cola HBC on üks maailma suurimaid The Coca-Cola Company jookide villijaid, mis tegutseb kokku 28 riigis ning mille tooteportfelli kuulub 136 kaubamärki. Coca-Cola HBC Eesti AS on kontserni tütarettevõte ning tarnib mitte-alkohoolseid karastusjooke, mahla, energiajooke ja vett nii siinsetele kaubanduskettidele kui klientidele Horeca sektoris. Coca-Cola HBC Eesti AS tegeleb ka alkohoolsete jookide turustamisega, muuhulgas kuuluvad tootevalikusse nii Jack Daniels viski kui ka Finlandia viin.

www.coca-cola.ee


Big Green Egg

Big Green Egg on kõige mitmekülgsem grill, mis annab toiduvalmistamiseks rohkem võimalusi kui kõik tavagrillid kokku. Suupistetest eelroogade ja magustoitudeni - Big Green Egg ületab kõik su toidualased ootused. Tänu kuuele erinevale suurusele sobib Big Green Egg iga elustiiliga.

www.biggreenegg.eu/ee/


Homeyard OÜ

Homeyard pakub tooteid, mis aitavad muuta vaba aja veetmise õues ja toas nauditavamaks. Big Green Egg keraamilised grillid, Ambrogio robotniidukid ja Vorwerk robottolmuimejad on aastaid meile tuntust toonud.

www.homeyard.ee


Fleur Royale by Peter Boeijkens


SIUVIRR OÜ

Siuvirr OÜ on Silverspoon Gala ja ürituste tehniliste lahenduste pakkuja ning teostaja.

www.facebook.com/Siuvirr/

Soovid hakata Silverspoon toetajaks?

Kui soovid anda oma panuse Eesti Gastronoomia sektori jätkuvasse arenguss ja toetada Silverspoon konkursi tegevust, siis palun võta meiega ühendust aadressil