Silverspoon toetajad ning sõbrad

kes toovad teieni Silverspoon konkursi

Toetajad


SELVER - Silverspoon 2018 "Suurtoetaja"

Selver on Eestis tegutsev super- ja hüpermarketite kett, mis kaupleb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupadega.

Selver hindab ja väärtustab toidukultuuri Eestis ning panustab aktiivselt ühiskonna arengusse, sealhulgas Eesti gastronoomia sektori arengusse.

www.selver.ee


Lennusadam

Silverspoon 2018 piduliku auhinnagala toimumiskoht!

Lennusadamas asub Põhja-Euroopa üks kõige uhkemaid meremuuseume. Uudistamist jätkub kogu perele!
Muuseumis on külastajatele avastamiseks ehtne allveelaev Lembit, aurik-jäämurdja Suur Tõll ja palju muud põnevat.

www.meremuuseum.ee/lennusadam/


SORAINEN

SORAINEN on ekslusiivne juriidiline nõustaja Hõbelusikale aastast 2004. SORAINEN on juhtiv regionaalne äriõigusele spetsialiseerunud advokaadibüroo, mille kontorid asuvad Eestis, Lätis, Leedus ja Valgevenes. Alates büroo asutamisest 1995. aastal on SORAINEN nõustanud rahvusvahelisi ja kohalikke kliente kõigis Baltikumi ja Valgevene äriõigust ja maksundust puudutavates küsimustes.

www.sorainen.com


PwC

PwC on ekslusiivne audiitorfirma Hõbelusikale alates aastast 2004. PwC on maailma suurim ärikonsultatsiooniteenuseid pakkuv organisatsioon. Oleme esindatud 157 riigis. Ühendame üle maailma rohkem kui 208 000 inimese teadmisi ja kogemusi, et pakkuda parimat teenust ning luua lisaväärtust meie klientidele.

www.pwc.com/ee


Porsche ja Auto 100 AS - Silverspoon 2018 "Parim Fine Dining" toetaja.

Auto 100 - Autode koorekiht: Porsche, Lamborghini, Lotus, Bentley, Škoda

www.auto100.ee


Coca-Cola HBC Eesti AS

Coca-Cola panustab Silverspoon konkursi, Eesti gastronoomia sektori ning noorte kokkade arengusse.

Coca‑Cola HBC on üks maailma suurimaid The Coca-Cola Company jookide villijaid, mis tegutseb kokku 28 riigis ning mille tooteportfelli kuulub 136 kaubamärki. Coca-Cola HBC Eesti AS on kontserni tütarettevõte ning tarnib mitte-alkohoolseid karastusjooke, mahla, energiajooke ja vett nii siinsetele kaubanduskettidele kui klientidele Horeca sektoris. Coca-Cola HBC Eesti AS tegeleb ka alkohoolsete jookide turustamisega, muuhulgas kuuluvad tootevalikusse nii Jack Daniels viski kui ka Finlandia viin.

www.coca-cola.ee


Karisma Food OÜ - Silverspoon 2018 "Parim Eesti Köök" toetaja

Karisma Food OÜ on 2012. aastal asutatud toidukaupade hulgimüügi ettevõte, mis on spetsialiseerunud peamiselt HoReCa sektori varustamisele.

Meie tugevuseks on kaupade värskus ja operatiivne kohaletoimetamine. Tellimusi on võimalik mugavalt esitada 24h läbi e-poe tellimiskeskkonna.

www.karismafood.ee


LIPTON - Silverspoon 2018 "Parim Pererestoran" toetaja.

Parimad asjad juhtuvad siis, kui oled kõigele avatud. Sõõm Liptonit ergutab vaimu ja avab ukse helgemale tulevikule. Kas pole juba teeaeg?

www.lipton.ee


PROMO Cash & Carry - Silverspoon 2018 "Parim Gastropubi" toetaja

PROMO Cash and Carry on Baltikumi suurim hulgilaotüüpi iseteenindusega kaubanduskett, mis pakub äriklientide vajadustele orienteeritud laia valikut toidu- ja tööstuskaupu soodsate hulgihindadega. Meie kaubavalikus on üle 16 000 toote, mis on hoolikalt välja valitud arvestades klientide soove, vajadusi, harjumusi ning turu üldisi suundumusi.

PROMO Food Service – horeca sektori müügikogemus. Me varustame tooraine ja inventariga toitlustusasutusi nagu restoranid, kohvikud, kiirsöögikohad, majutusasutused, baarid jt. Toome kauba teieni 24 tunnijooksul pakkudes ulatuslikku tarnet kõikidel temperatuurirežiimidel (–18˚C; +2˚C kuni +6˚C ja +22˚C).

www.cashcarry.ee


Hellmann's - Silverspoon 2018 "Parim tänavatoit" toetaja

Hellmann's kastmed on juba pikka aega vallutanud südameid nii suurte kui väikeste tarbijate seas, samuti on Hellmann's kastmed esindatud erinevate toitlustusasutuste valikutes, pakkudes maitsenaudinguid ka kõige nõudlikumale tarbijale.

www.facebook.com/Hellmanns/


TERE AS - Silverspoon 2018 "Parim Casual dining" toetaja

Tere AS on kaasaegne ning laia, ent samas efektiivse tooteportfelliga müügi- ja tootmisettevõte, mis on tõusnud piimatöötlejast hästi organiseeritud innovaatiliseks ettevõtteks.

Väärtustame kõrgelt kodumaist toorpiima ja traditsioone, olles samas innovatiivsed ja uutele suundadele avatud. Tundes tarbija ootusi kasutame uusi tehnoloogiaid ja arendame tervislikke tooteid, pakkudes nendega elujõudu ja rahulolu igas eas inimestele.

www.tere.eu/et


Santa Maria AS - Silverspoon 2018 "Parim taimetoidu pakkuja" toetaja

Santa Maria toetab konkurssi „Parim taimetoidu pakkuja“

Taimse toidu trend kasvab järjest kiiremini ja seega kasvab ka nõudlus nutikate taimsete roogade järele. Restoranikülaliste soovid räägivad selget keelt ja restoranid on hakanud juba end vastavalt kohandama. Sellepärast näemegi üha sagedamini taldrikul peakangelastena aiasaadusi. Toidukohad janunevad uute avastuste järele ja fakt on see, et taimetoit on trend iseenesest.

Täna leidub pea iga restorani menüüs ka taimsetest koostisosadest valmistatud roogasid. Meil on selle üle hea meel ja soovime sellele trendile hoogu juurde anda. Seepärast toetame sel aastal Silverspooni raames konkurssi „Parim taimetoidu pakkuja“.
Santa Maria on armastatud ja hinnatud bränd, kelle tooted on inimeste südamed võitnud nii Põhjamaades kui mujal Euroopas.

Uudishimu ja kirg hea toidu vastu on aidanud Santa Maria'l leida uusi ja vastupandamatuid maitseid kogu maailmast, soovides pakkuda parimaid maitseid, alates toorainetest kuni koduköögis kasutatavate maitseaineteni. Santa Maria esindab tugevalt ka tervislikke eluviise ning tunnustab taimetoitlaste elustiili ja selle valdkonna parimaid.

www.santamariaworld.com/ee/


FAZER Eesti AS - Silverspoon 2018 "PARIM KOHVIK" Toetaja

Maitseelamusi enam kui 100 aastat!

Fazer Eesti AS toetab kohalikku kohvikute kultuuri ning Eesti gastronoomia sektorit tervikuna.

Fazer Grupp on pereettevõte, millele pandi alus 1891. aastal, kui Karl Fazer avas oma esimese kohviku Helsinkis. Täna on grupi tooteportfellis valmistoidud, maiustused, pagari- ja kondiitritooted ning mis pakub ka toitlustamisteenuseid. Fazeri tooteid eksporditakse enam kui 40 riiki ja ettevõtte esindused asuvad kaheksas riigis. Fazeri missiooniks on maitseelamuse loomine.

www.fazer.ee


Pernod Ricard Eesti - Silverspoon 2018 "Parim Teenindus" toetaja

Pernod Ricard Eesti toob Silverspoon 2018 külalistele tõelise maitsenaudingu - Perrier Jouët Champagne, mis on piirkonna parimaid traditsioone hoidnud juba kaks sajandit.

Oma algusaastatest saadik on Perrier-Jouët tootnud šampanjat väikestes kogustes, eelistades kvaliteeti kvantiteedile. Kahe sajandi jooksul on vaid seitse keldrimeistrit šampanja valmistamise kunsti saladusi üksteisele edasi pärandanud.

Pernod Ricard Group kuulub täna maailma kahe suurima veini ja kange alkoholi tootja hulka ning on globaalne turuliider premium alkoholi kategoorias.
Pernod Ricard Estonia OÜ asutati 1997. aasta kevadel.

www.pernod-ricard-estonia.com


Bardinet SAS - Silverspoon 2018 "Parim Rahvusvaheline köök" toetaja

„Bardinet Vins International division on osa 1857. aastal loodud Bardinet SAS ettevõttest, mis kuulub alates 1993. aastast La Martiniquaise Groupi alla.
 
Grupp on sõltumatu pereettevõte, mille konsolideeritud eelarve kogu piirkonnas on umbkaudu üks miljard eurot, mis muudab firmast tugeva rahvusvahelisel veinide ja kange alkoholi tavaturul tegutseja ning mahuliselt tugevaima tegija prantsuse turul.
 
„Meil on au sponsoreerida sellist prestiižset gastronoomiaüritust nagu Eestis toimuv Hõbelusika auhinnagala järgmise meie tootepagasisse kuuluva kõrgelthinnatud Uus-Meremaa veiniga: MAN O’ WAR Wines, Waiheke saar.
 
Leiame, et see on meie jaoks ideaalne brändi ja ettevõtte esitlemine ja oleme rõõmsad, et saame aidata kaasa väärikale eesmärgile edendada haute cuisine'i ja teenuseid paindlikul Eesti turul."
 

www.bardinet.fr


Liviko - Silverspoon 2018 "Parim Kokk" toetaja

Vana Tallinn Elégance on enam kui 100 aastat kestnud traditsioonide ja Liviko meistrite kätetöö värskeim teos. Eksklusiivne Martinique’i saarelt pärit laagerdatud rumm on ühte seotud legendaarse
Vana Tallinna ning maailma parimate vürtsidega. Suurejooneline veidi suitsune aroom harmoneerub
Vana Tallinna sametise tekstuuriga.Siin kohtuvad viimseni lihvitud oskused ja erakordne
tähelepanu detailidele – Vana Tallinn Elégance on mõeldud tõelisele nautlejale.

www.liviko.ee


UNILEVER

Avasta Unilever Food Solutions professionaalseid tooteid restoranidele, hotellidele ning suurköökidele. Pakume Teile maailma populaarseimaid marke ja nende tooteid ning koostisosi toiduvalmistamiseks.

www.unileverfoodsolutions.ee


THE SHERNOFF FAMILY FOUNDATION - Silverspoon Noore Koka programmi toetaja

Shernoff Family Fond on heategevusorganisatsioon kelle missiooniks on toetada haridust, õigussektorit, kunsti ning teisi olulisi abi vajavaid sektoreid. Rohkem infot - Howard Shernoff .


SHISHI

SHISHI kaunid sisustuselemendid kaunistavad Silverspoon 2018 pidulikku auhinnagalat!
Shishi on Norra-Eesti ühisettevõte, mille asutasid 1998. aastal Linda Johnsen, Lilli Bendriss, Taivo Piller ja Mart Haber. Sõpruskond seadis eesmärgiks luua rahvusvaheline bränd, mis pakuks värskeid ja huvitavaid sisekujunduse ideid.

www.shishi.ee


Extrahaus OÜ

Extrahaus põhiliseks tegevusvaldkonnaks on peo-, müügi- ja laotelkide rentimine. Peotelkidele täienduseks pakume mitmesuguseid lisasid, nagu poodium, põrand, mööbel, valgustus jms.
Extrahaus OÜ on eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis loodi 2003 aasta alguses Tallinnas.

www.extrahaus.ee


Tauno Kangro

Skulptor Tauno Kangro loob igal aastal eripärase skulptuuri/karika kujutades kokka ning hõbelusikat, millega
pärjatakse Silverspoon konkursi iga-aastaseid võitjaid.

www.taunokangro.com


RÖMERQUELLE

Römerquelle vesi pärineb 400 m sügavuselt maa alt ja selle vanus on ligikaudu 5300 aastat. Seepärast on kindel, et vesi on täiesti puhas. Austria tervishoiuministeerium on liigitanud Römerquelle looduslikuks mineraalveeks, mis tähendab, et see on kvaliteetseima klassi joogivesi.

www.coca-cola.ee/et/tooted/roemerquelle/


ALKOVABAPOOD.EE - SILVERSPOON 2018 GALA PARTNER

Alkovabapood.ee on Eesti esimene e-pood, mis müüb ainult alkoholivabu veine, vahuveine, õlut ning mokteile.

Idee sündis vajadusest laiendada valikut ning rikastada kõigi veinisõprade maitsemeeli alkoholivabade kvaliteetveinidega.

www.alkovabapood.ee


Segers

Segers on turu juhtiv praktiliste riiete tootja. Lisaks laiale põhikollektsiooni
valikule töötab Segers ka disainkollektsioonide ja kontseptsiooni
ideedega. See võimaldab visuaalse mulje integreerimist tegeliku
elamusega toidust, keskkonnast ja inimestest. Oleme veendunud,
et Teie personali riietus on oluline osa terviklikust kogemusest.

www.segers.com


STIILIKANAL

sündmusturundusagentuur Stiilikanal koosneb oma ala tõelistest entusiastidest. Pidevalt täienev teadmistepagas, tehniline taip ja lai koostööpartnerite ring aitavad meil pakkuda kliendist lähtuvat teenust kõige efektiivsemal moel. Stiilikanali tegijatel on ette näidata aastate pikkune kogemus projektijuhtimise, reklaami, turunduse, sündmusturunduse, meediasuhtluse, stilistika, disaini, muusika ja moe vallas.

www.stiilikanal.ee


Paulig Eesti

Oy Gustav Paulig Ab ja selle tütarettevõtted Baltimaades ning Venemaal moodustavad Pauligi kontserni kohvidivisjoni. Aastal 1876 asutatud Paulig on tänaseni perefirma. Meie visioon on olla atraktiivne Euroopa ettevõte, mis innustab tarbijaid maitsma maailma maitseid. Soomes ja Baltimaades on Paulig turuliider ja Venemaal oleme röstitud kohvi müüjate seas teisel kohal.

Meie kohvivalikust leiavad maitseelamusi kõik kohvisõbrad. Suurköökidele ja kontoritele pakub Paulig erinevaid kohvilahendusi ja koolitusteenust. Ettevõtte peakontor ja kohvitehas asuvad Helsingis Vuosaari linnaosas. Helsingi kohvitehas toodab umbes 100 miljonit kohvipakki ehk umbes 45 miljonit kilogrammi kohvi aastas.

www.paulig.ee


Tervise Catering

Alustasime toitlustusteenuse pakkumist juba 2005. aastal. Tervise Cateringi pikaajaline püsimine tiheda konkurentsiga toitlustusturul on tunnistus sellest, et teeme oma tööd südamega ja anname endast alati parima.

Maitsev toit ja meeldiv teenindus on mistahes ürituse puhul erakordselt olulised. Tervise Cateringi meeskond koosneb inimestest, kes hindavad kvaliteetset ja tervislikku toitu. Pingutame oma tiimiga igapäevaselt selle nimel, et pakkuda oma klientidele kvaliteetset teenust ja rahulolu kordaläinud üritusest. Me väärtustame igat klienti, olgu tegemist pikaajalise püsikliendi või esmakordselt meie poole pöördujaga.

www.tervisecatering.ee


Estonian Culinary Institute

Mittetulundusühing Eesti Kulinaaria Instituut on avalikes huvides tegutsev juriidiliste ja füüsiliste isikute vabatahtlik ühendus. Ühingu eesmärk on olla kõrgete kulinaarsete kunstide arendamise keskus Eestis. Oma tegevuse eesmärkide saavutamiseks ühing tegeleb heade kokandustavade arendamise ja tutvustamisega Eestis ja loob ja tihendab koostöövõimalusi Eesti toiduvaldkonna ettevõtete ja organisatsioonide vahel.

www.kulinaaria.ee


SIUVIRR OÜ

Siuvirr OÜ on Silverspoon Gala ja ürituste tehniliste lahenduste pakkuja ning teostaja.

www.facebook.com/Siuvirr/


Carpe Vinum

Carpe Vinum pakub Veinisõbrale põnevaid väiksemaid veinikeldreid ja võimalikult laia valikut tooteid.
Lisaks veinimüügile on Carpe Vinum Promenaadi Veinistuudio ruumid ideaalseks asukohaks põnevate ürituste korraldamiseks.

www.carpevinum.ee


NOPE Creative

NOPE Creative loovstuudio vastutada oli Hõbelusika visuaalse identiteedi ning brändimaterjalide väljatöötamine. Koostöös veebiarendusbüroo gotoAndPlay-ga äratasid loovstuudio disainerid oma disaini ka veebilehel ellu. NOPE pakub oma klientidele nii veebi- kui graafilist disaini, online-turundust kui re-brändingut.

www.nope.ee

Hakka Silverspoon toetajaks?

Kui soovid anda oma panuse Eesti Gastronoomia sektori jätkuvasse arenguss ja toetada Silverspoon konkursi tegevust, siis palun võta meiega ühendust aadressil