„Tähtede hõbelusikas“ stardib taas!

TV SHOW / 16. oktoober 2018

„Tähtede hõbelusikas“ on kaasahaarav ja meelelahutuslik kokakunsti saatesari, milles viis Eesti kõige kuumemat staari ristavad kulbid ihaldusväärse „Hõbelusika“ auhinna nimel. Hõbelusikas, ehk Silverspoon on Eesti toitlustusasutuste kõige ihaldatum kvaliteedimärk, mis antakse välja vaid kord aastas kõige parematele restoranidele ja peakokkadele ning erandina ka saatesarja võitjale. TV3 toob ekraanile uue hooaja veelgi säravamate osalejatega!

Uuel hooajal hakkavad kokakunstis mõõtu võtma sõjakas EKRElane, nelja lapse isa ja vastaseid armutult tümitav poliitik Martin Helme; skandaalide maaletooja, kollase ajakirjanduse lippu alati kõrgel hoidev särasilme Kroonika peatoimetaja Krista Lensin; andekas moelooja, väikese lapse ema ja telesaatejuht Liisi Eesmaa; alati särtsakas laulja, noor isa ja paljude tütarlasteunelmatemees Daniel Viinalass ja saate pesamuna, Tartu Ülikoolis tarkust kogunud noor seltskonnatäht, näitleja, raadiosaatejuht,blogija ning edukas instagrammer – Brigitte Susanne Hunt! Tähtede seltskonda ohjab saatejuhina näitleja, lavastaja ning hea toidu suur austaja Andres Dvinjaninov.

Igas saates pannakse tähtede kokakunstivõimed proovile ühes sellel aastal Hõbelusikale kandideerivas restoranis. Tähtedel tuleb end tõestada Eesti parimatele peakokkadele, sel hooajal tuleb neil noad haarata aasia toidu restoranis Chedi, rahvusköögiga OldeHansas, esmaklassilist toiduelamust pakkuvas restoranis Ore, Georg Ots Spa hotelli pererestoranis ja fine dining elamusrestoranis Art Priori. Kes tähtedest tunneb end köögis sama kindlalt kui oma päris ametis, kes võiks pliidist ja nugadest hoopis kaugemalt hoida ning peamine – kellel  õnnestub üllatada professionaalset žüriid ja võita saatesari „Tähtede Hõbelusikas”?

„Tähtede hõbelusikas“ UUS HOOAEG stardib juba 17. oktoobril TV3’s!

VAATA SAATE TREILERIT

Värsked uudised