Silverspoon 2018 hindamisperiood on lõppenud!

PRESSITEADE / 4. oktoober 2018

Silverspoon 2018 hindamisperiood on lõppenud


Gastronoomiakonkursi Silverspoon selle hooaja hindamisperiood on lõppenud. Alanud on põhjalik tulemuste analüüs ning koondtabelite koostamine.
Võitjad kuulutatakse välja juba 9. novembril Lennusadamas toimval pidulikul auhinnagalal.
Silverspooni tegevjuhi Kristel Pentuse sõnul alustab PwC audiitorfirma nüüd oma vastutusrikka tööga, et 18. oktoobril välja kuulutada kõigi kategooriate finalistid. “Silverspoon 2018 finalistid kuulutatakse välja 18. oktoobril Promo Cash & Carry uues gastronoomia stuudios ning võitjad selguvad juba 9. novembril toimuval auhinnagalal Lennusadamas,” lisas Kristel Pentus.
Kokku osales konkursil üle 150 erineva toitlustusasutuse tervest Eestist. Auhindu jagatakse sel aastal kokku 14 erinevas kategoorias.
Silverspooni piduliku auhinnagala piletite müük on alanud. Eelmine hooaeg näitas, et gala piletid müüdi välja kiiremini kui oskasime arvata ning kahjuks ei saanud me hilisematele soovjatele enam pileteid pakkuda. Sel aastal näeme juba eelmüügipõhjal sarnast trendi, ning pileteid saame soovijatele pakkuda kuniks neid jätkub.
“Oleme siiralt tänulikud, et inimesed hindavad Eesti gastronoomia kultuuri ning annavad oma panuse selle sektori toetamisele. Gala on selle jaoks kindlasti üks väga hea võimalus ühiselt head teha ning tunnustust ja tänu jagada”, võttis Kristel Pentus kokku.
Silverspoon gala pileti hind on 119 eurot külalise kohta. Pileteid on võimalik osta nii ühe kui kogu laua kaupa. Ühes lauas on 10 kohta. Pileteid saab soetada kas kirjutades või minnes Trigon Capital kontorisse Tallinnas, aadressil Pärnu mnt. 18, 4. korrus.
Silverspoon 2018 konkursi korraldamist toetavad: Selver, PwC, Bardinet SAS, Lipton, Liviko, Auto 100, Advokaadibüroo Sorainen, Tere AS, Santa Maria, Segers, Pernod Ricard Estonia, PROMO Cash & Carry, SHISHI, Lipton, Hellmann’s, Coca-Cola, Karisma Food, Lennusadam, Mobec AS, Stiilikanal, Tauno Kangro, Extrahaus, Trigon Dairy Farming, Tervise Catering.

Silverspoon on Eesti gastronoomiakonkurss, mille eesmärk on väärtustada ja arendada toidukultuuri Eestis.
Silverspoon gastronoomaikonkursi korraldaja MTÜ Gastronomy Society of Estonia on pika ajalooga ühing, mis on edendanud ja tunnustanud Eesti gastronoomse maastiku saavutusi juba 2004. aastast. Oleme pühendunud Eesti toidu- ja joogisektori ning elustiili arendamise edendamisele Eestis ning Silverspoon gala korraldamisele. Meie eesmärk on olla pikaajaline jätkusuutlik ühing, tuua kasu, toetada ning tunnustada Eesti gastronoomia sektorit.
Konkursi hindamist korraldav PwC aitab organisatsioonidel ja üksikisikutel luua väärtust olulistes valdkondades. PwC ettevõtete võrgustiku 157 riigi enam kui 207 000 töötajat, neist ligi 150 Eestis, on pühendunud kvaliteetsete lahenduste pakkumisele audiitorteenuste ning maksu-, juriidiliste ja ärikonsultatsioonide alal. PwC on ka tunnustatud teenusepakkuja erinevate auhinnažüriide ja hääletuste infoturbe tagamisel – näiteks juba üle 80 aasta oleme ainsagi infolekketa viinud läbi Oscari auhindade hääletusi Ameerika Filmiakadeemia tellimusel.
Lisainfo:
Kristel Pentus
Silverspoon Tegevjuht

Värsked uudised