Silverspoon 2017 hindamisperiood on lõppenud

Pressiteade / 6. oktoober 2017

Pressiteade

05 oktoober

 

Silverspoon 2017 hindamisperiood on lõppenud

 

Gastronoomiakonkursi Silverspoon selle hooaja hindamisperiood on lõppenud ja kõik kohtunikud edastavad oma hinnangud sõltumatule audiitorfirmale PwC. Selle hooaja võitjad kuulutatakse välja 3. novembril Rotermanni Soolalaos toimuval pidulikul auhinnagaalal. Auhinnagaala piletimüük on alanud. 

Silverspooni tegevjuhi Marje Hallik-Wilsoni sõnul alustavad audiitorid nüüd oma vastutusrikka tööga, et nädala pärast välja kuulutada iga kategooria finalistid. “Silverspoon 2017 finalistid kuulutatakse välja 12. oktoobril ning võitjad selguvad 3. novembri auhinnagaalal,” lisas Hallik-Wilson.

Alates 10. oktoobrist saabuvad müügile Silverspooni auhinnagala piletid. Õhutusöögi pileti hind on 99 eurot külalise kohta. Pileteid on võimalik osta nii ühe kui kogu laua kaupa. Ühes lauas on 10 kohta. Pileteid on võimalik soetada Trigon Capitali kontorist Tallinnas, aadressil Pärnu mnt. 18, 4. korrus.

Silverspoon konkurssi korraldavasse meeskonda kuuluvad Marje Hallik-Wilson, Joakim Helenius, John Wilson, Mahesh Ramnani. Sellest hooajast liitus korraldusmeeskonnaga ka ettevõtja Andres Peets. Konkursi patroon on Eesti Gastronoomia grand old man Dimitri Demjanov.

Silverspoon 2017 konkursi korraldamist toetavad Borjomi, PwC, Bardinet SAS, Lipton, Liviko, Auto 100, Advokaadibüroo Sorainen, Malmgarden, Paulig, Segers, Pernod Ricard Estonia, PROMO Cash & Carry, Segers, Fleur de Royale, United Finance, Hypester OÜ, Mobec AS.

Silverspoon on Eesti esimene gastronoomiakonkurss, mille eesmärk on väärtustada ja arendada toidukultuuri Eestis.

MTÜ Gastronomy Society of Estonia on pika ajalooga ühing, mis on edendanud ja tunnustanud Eesti kulinaarse maastiku saavutusi juba 2004. aastast. Oleme pühendunud Eesti toidu- ja joogisektori ning elustiili arendamise edendamisele Eestis ning Hõbelusika ehk Silverspoon gala korraldamisele. Meie eesmärk on olla pikaajaline jätkusuutlik ühing, tuua kasu, toetada ning tunnustada Eesti kulinaarset sektorit.

Konkursi hindamist korraldav PwC aitab organisatsioonidel ja üksikisikutel luua väärtust olulistes valdkondades. PwC ettevõtete võrgustiku 157 riigi enam kui 207 000 töötajat, neist ligi 150 Eestis, on pühendunud kvaliteetsete lahenduste pakkumisele audiitorteenuste ning maksu-, juriidiliste ja ärikonsultatsioonide alal. PwC on ka tunnustatud teenusepakkuja erinevate auhinnažüriide ja hääletuste infoturbe tagamisel – näiteks juba üle 80 aasta oleme ainsagi infolekketa viinud läbi Oscari auhindade hääletusi Ameerika Filmiakadeemia tellimusel.

 

Lisainfo: 

Marje Hallik-Wilson

Silverspooni tegevjuht

Tel 5287830

 

Värsked uudised