Silverspoon noore koka võistlus 2018

Registreerimine on lõppenud! Võitja kuulutatakse välja november 2018

Noor Kokk 2018

Silverspoon “Noore Koka” võistluse eesmärk on leida, julgustada ja tunnustada Eesti noori talente kokandusmaastikul. Samuti arendada nende oskuseid läbi stipendiumite mainekates maailma restoranides, millest lõikab kasu terve Eesti gastronoomia maastik ning selle areng.

Silverspoon usub, et noored on meie tulevik ning niisama oluline nagu on tunnustus juba staašikatele kokkadele, on see oluline ka noortele uutele tegijatele.


AUHIND: Silverspoon “Noore Koka” võistluse võitja saab stipendiumi, mis sisaldab:

◆ 1 kuu praktiat ja töötamist mainekas Michelin tärniga pärjatud restoranis

◆ kõik kulud kaetud (transport, majutus, päevaraha)

◆ kajastused sotsiaalmeedias; artikkel kokast, võidust, praktika teekonnast; koostöövõimalused Silverspoon organisatsiooniga


Osalemiseks peavad Noore Koka võistlusel osalejad tutvuma reeglitega ja täitma käesoleval lehel oleva vormi. Palun täitke registreerimisvorm ühe korraga, kuna vahepealne salvestamine ei ole võimalik.

Soovime omalt poolt kõigile kandideerijatele jõudu ning kordaminekuid! Registreerimine on avatud kuni 21. juunini!REGISTREERIMINE ON LÕPPENUD! TÄNAME KÕIKI KANDIDEERIJAID!

Noore koka konkursi võitja selgub 2018 novembril, Silverspoon pidulikul auhinnagaalal.

Seniks, kuni selgub 2018 võitja, meenutame eelmise hooaja võitja, Karolyn Perle põnevat teekonda võidust tänase päevani. VAATA SIIT!