Silverspoon juhtmeeskonda kuuluvad

Andres Peets, Kristel Pentus, Mahesh Ramnani ja Joakim Helenius

Meeskond


Andres Peets

Ühingu liige

Andres on lisaks telekommunikatsiooni ja kirjastusärile olnud aastaid aktiivne ka restorani- ja meelelehutus sektoris. Ühena Eesti Restotanide Liidu asutajatest on ta olnud mitmete HORECA valdkonda puudutavate initsiatiivide algataja. Gurmaani ja hobikokana tunneb ta uhkust, et saab osaleda Silverspooni meeskonna töös.


Joakim Helenius

Ühingu liige

Joakim on Eestit tuntud ärimees, kes on olnud kohalikul kulinaariamaastikul tegev üle kahekümne aasta. Veel hiljuti veetis ta enamiku oma ajast väljaspool Eestit, mis on andnud talle suurepärase lähtekoha Eesti ja välismaa restoranide arengu võrdluseks. Eesti patrioodina on Joakimil väga hea meel olla Silvespooni auhindu taaskäivitava meeskonna liige. Silverspooni konkurss on põnev väljund, kus Eesti restoranid saavad esitada teineteisele väärika väljakutse kategooriates, mis võimaldavad ausat võrdlust.


Mahesh Ramnani

Ühingu liige

Silverspooni konkursi üks asutajatest. Mahesh lõi Silverspooni konkursi selleks, et ärgitada ja edendada söögi- ja joogikultuuri Eestis kaasates valdkonna ühiseks arendamiseks nii kliente, tööstust kui ka kaubandust.


Tegevjuht

Kristel Pentus

Kristel on üle kümmne aasta töötanud erinevate projektide ja meeskondade eestvedaja ja algatajana. Põhilisteks fookusteks partnerlussuhted ning projektide arendus. Suureks kireks on toidu valdkond, seda nii hobikokana, maitsenautlejana kui ka tervisliku toitumise osas.

E-mail: