Esimese “Tähtede hõbelusika” võitja selgunud

TV saade / 19. november 2017

“Tähtede hõbelusikas” on uus ja põnev kokakunsti saatesari, milles viis Eesti kõige kuumemat staari võistlevad ihaldusväärse “Hõbelusika” auhinna nimel. Ajaloo esimese “Tähtede hõbelusika” võitis ülekaalukalt Joosep Järvesaar.

Hõbelusikas ehk Silverspoon on Eesti toitlustusasutuste kõige ihaldatum tunnusmärk, mis antakse välja vaid kord aastas aastas kõige parematele restoranidele ja peakokkadele ja mille eesmärk on väärtustada ja arendada toidukultuuri Eestis. MTÜ Gastronomy Society of Estonia on pika ajalooga ühing, mis on edendanud ja premeerinud Eesti gastronoomse maastiku saavutusi juba aastast 2004. Sel aastal lisati gastronoomiavõistlusele erikategooria „Tähtede Hõbelusikas“, mille saab telesarja võitja ja parim staarkokk.

“Tähtede Hõbelusika” telesarja toiduvalmistamises võtsid mõõtu üks värvikamaid Eesti poliitikuid Yana Toom, üks armastatumaid saatejuhte Mihkel Raud, üks Eesti ihaldatumaid naislauljaid Liis Lemsalu, Maarjamaa tuntuim musklimees Ott Kiivikas ja saate pesamuna – kokakooliski kätt harjutanud muusik Joosep Järvesaar.

Esimese koha sai Joosep Järvesaar, tema järel Liis Lemsalu, kolmanda koha pälvis Mihkel Raud, neljanda koha sai Yana Toom ning viiendaks jäi Ott Kiivikas.

Vaata põnevat finaali ja ülevaadet ka Silverspoon 2017 Galast TV3 PLay vahendusel

Värsked uudised